MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10548040
nr 1054 8040
Byrå
1950-tal, Teak, längd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 116 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:44:54
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr